Cantonament Karate Shotokan , august 2019

Cantonament Karate Shotokan , august 2019

Stagiul Lotului JKA Romania si CSU Brasov  organizat la Vama Buzaului pentru 4 zile - 3 nopti
Cu siguranta va puteti antrena si petrece 4 zile alaturi de sportivii nostri membri ai loturilor nationale ale Romaniei din Cadrul Federatiilor Romane de Karate WUKF si SKDUN .

Ca in fiecare an vom incerca sa aducem alaturi de noi pe dl. Patru Aurel 8 dan , presedintele Federatiei Mondiale de Karate iar daca timpul ne va permite vom organiza alaturi de insotitori ( rude , parinti , bunici , etc> ) party si un binemeritat foc de tabara !

Cele 10 antrenamente pe care le vom organiza in cantonament iti pot oferi posibilitatea sa participi la examenul de centura din septembrie daca nivelul tau de pregatire corespunde cerintelor noastre de examinare .

Tot aici vom definitiva cine reprezinta clubul la urmatoarele Campionate Mondiale din Cehia si Europene din Danemarca .

Avem disponibile 30 locuri iar acestea vor fi ocupate in ordinea de inscriere ONLINE avand ca principala conditie de participare doar ( MINIM 1 PARTICIPARE ANTERIOARA LA CANTONAMENT SAU STAGIU ORGANIZAT DE CLUBUL NOSTRU IN ULTIMII 10 ANI ) . Daca nu indeplinesti aceasta conditie te vom lua alaturi de noi doar daca avem locuri suplimentare !

Informatii eveniment

Inceput 18-08-2019 09.00
Sfarsitul evenimentului 21-08-2019 12.00
Data inceperii inregistrarilor 04-08-2019
Locuri disponibile 30
Locuri ocupate 27
Locuri neocupate 3
Data finalizarii inscrierilor 11-08-2019 23.00
Preț 360 lei + transport
Locul de desfasurare Vama Buzaului
Va rugam sa va logati pentru a va inregistra la acest eveniment !

Hartă de localizare