NumeleCupa Romana de Autoaparare Cantonament Februarie Cupa Dojo Campionatul National SKDUN Campionatul National WUKF Campionatul European SKDUN Stagiu Jean Piere FischerCamp National WUKF +13Openul Ungariei Campionatul Mondial WUKF Cantonament Vama Buzaului Cantonament IulieCantonament august Cupa Rom si Cupa de ToamnaCupa Romaniei WUKF Camp Mondial Cehia Camp European DanemarcaTotal
Poteras Luca 355700100250700144095507007007006502250255020645
Poteras Liviu 60010704100100700700700760570014430
Besleaga Marcel 2656005201200107029506006003502450255013155
Tudor Astion 180600840840250335060060060080100495012990
Creţu Ana Nicoleta1805001654104203300600600500160830505012715
Chiriac Cosmin2606001001070815060060012510025011855
Tudorache Patrick2606008041012702502800600600600550340011420
Giurgiu Casian25060085820127025096025060060060080880340010645
Puiu Alexandru3707001001070815010390
Stoica Robert2656004108406006006008084016506485
Tohanean Denisa 100265070035040025012505700
Bacalu Andrei70010038007005300
Ciolacu Dragos10011105005005006502503610
Dragoi Ion2407007009602600
Surubariu Razvan 2006001006007002300
Stroe Victor806001001006006002080
Toma Octavian1655001001006006002065
Sterns David805001006006001880
Arosoae Daria1157001007001615
Tudorache Cezar170400851004004001555
Dragan David903001001003003001190
Mitca Robert 10601060
Stefan Spiridon 5005001000
Petriceanu Teodor290600100990
Mihalache Matei80300400100880
Arosoae Alexandru170500100770
Vasilache Maria Ioana105100400605
Caras Teodor600600
Diaconu Robert Andrei 300300600
Sfirloaga Andrei 600600
Burlan Darius 85500585
Blaga Ioan300200500
Chirila Alexandru500500
Zelincu Radu500500
Avram Bianca 400400
Datcu Roxana Vasilica 200200400
Luchian Rares Stefan 200200400
Nan Maya Adriana200200400
Caras Ioan85200285
Alistar Stefan Lazar 80200280
Anghel Andrei David 80200280
Iftinca Raul Vasile80200280
Petriceanu Codrut 280280
Tabacaru David Florin 80200280
David Eva Ioana100100200
David Vlad Anton100100200
Rusu Andra100100200
Chiriac Calin 95100195
Zarnescu Constantin190190
Vata Robert 85100185
Ion Andrei175175
Ghenu Bogdan Stefan 170170
Ban Karolina 100100
Bodeanu Razavan100100
Jaloba Daniela 100100
Rahaian Cezar100100
Raileanu Razvan100100
Garcea Darius 8585
Gheorghe Matei Alexandru8585
Chelaru Alexandru8080
Chiru Dan Bianca 8080
Huza Alexandru8080
Pruteanu Sasha Alin 8080
Rusu David Stefan8080
Anghel Cristian
Avram Sorin
Blaga Rebecca Miriam
Borcila George
Bucur Catalin
Bucur Radu
Bujnita Tudor
Cojanu Andrei
Comsa Daniel Andrei
Cosarca Robert Catalin
Cristei Mihai
Curea Iulian
Glavan Gabriela
Hacman Edina
Ionita Ricardio Andrei
Leustean Darius Andrei
Matica Laurentiu
Micut- Hacman Erik
Micut-Hacman Eugenia
Mihai Delia
Mitca Raul
Pomponiu Iulius Eugen
Roufail Cataleya
Rusu Ianis Alexandru
Sarbu Vlad
Sima Gabriel
Stelian Marsavela
Stoian Horia Adrian
Stoian Mihnea Tudor
Stoica Alin
Zelincu Beatrice