LOCNumeleCampionatul National SKDUNCupa UnireaCupa TransilvaniaCantonament aprilie Cantonament mai Campionatul National WUKF Stagiu Cristophe PinnaTOTAL
1GIURGIU CASIAN2250360013001400720015,750
2STERNS DAVID45002700120012004800120015,600
3BACALU ANDREI 160016001215015,350
4STOICA ROBERT3600240013001300530013,900
5LATTAS ELEFTHERIOS600240013001400810013,800
6DRAGHICIU EDUARD MARIAN180013001300900013,400
7POTERAS LUCA300014001400735013,150
8BELICI ROBERT STEFAN60048001400630013,100
9PUIU ALEXANDRU16001080012,400
10TOMA OCTAVIAN22504501350120012004500120012,150
11CRETU ANCA NICOLETA1350270012001200540011,850
12TUDOR ASTION ANDREI SABIN135012001200810011,850
13CHIRIEAC COSMIN1600945011,050
14PADUROIU CONSTANTIN 1080010800
15BRATU KERIM IONUT5250525010,500
16TUDORACHE PATRICK1200600495012001100120010,250
17SURUBARIU RAZVAN ALEXANDRU120012001300130045009,500
18SFARLOAGA ANDREI ALEXANDRU450130063008,050
19CIOLACU DRAGOS27001002001400130021007,800
20MIHALACHE MATEI1800140045007,700
21CHIRIEAC CALIN4001300130027005,700
22RUSU ANDRA1200900900110011005,200
23BAN ANDREA KAROLINA 160027004,300
24VASILACHE MARIA IOANA135013009003,550
25POTERAS LIVIU170017003,400
26DRAGHICIU DAVID ANDREI200800110011003,200
27TOHANEAN DENISA160013502,950
28VOINA RADU BOGDAN80011001,900
29VUSMUC ILDIKO MARIA17001,700
30BESLEAGA MARCEL 16001600
31DUDILA SARA IOANA11005001,600
32GIRBEA ROXANA ELENA12004001,600
33RAILEANU RAZVAN5040011001,550
34ZARNESCU ROBERT7504001,150
35BUNICA ANDREI CRISTIAN11001,100
36CARAS IOAN11001,100
37DAVID EVA IOANA11001,100
38DUDESCU ALEXIA MARIA11001,100
39ENESCU ANDREI11001,100
40GIRBEA ADELINA MIHAELA11001,100
41IONITA RICARDO11001,100
42POP RAUL11001,100
43POPA PETRU ALEXANDRU11001,100
44TESULA MARIA ALEXANDRA11001,100
45TIMAR COSMIN CONSTANTIN11001,100
46TUDOSE ALESSIA ELENA11001,100
47VUSMUC SORANA MARIA11001,100
48TUDORACHE CEZAR502008001,050
49LUCHIAN RARES600600
50LUPASCU SOFIA500500
51NICOARA ALEXANDRA500500
52NICOLAU ALEXANDRA500500
53GUTA ALEXANDRA5050

 

LOCUL NumeleCantonament Moieciu 2020Cantonament Moieciu 2020Campionatul National SKDUN 2020Campionatul National SKDUN 2021Campionatul National WUKF 2021Stagiu Cristophe Pinna 2021 Cupa Romaniei SKDUNCampionatul National WUKF -13 aniCantonament augustConvocare lot national Mures si BrezoiCupa Hara Campionatul Mondial WUKF Campionat scolarCantonament Cupa Romaniei Cupa Romaniei WUKF Cantonament Cupa Campionilor Cupa CampionilorTotal
1BACALU ANDREI7007001005002060700700140085507001440700390022150 puncte
2BELICI ROBERT 47019301010600225100507606001660600330021205 puncte
3POTERAS LUCA 4701002070700700140092007001100700390021040 puncte
4BRATU KERIM IONUT470193067060023591003406001010600230017855 puncte
5TUDOR ASTION ANDREI SABIN60043088022606008506003106050350600630600295017710 puncte
6DRAGHICIU EDUARD950145064060033589006001330600225017655 puncte
7STOICA ROBERT6008808801940120031061503607001330700225017300 puncte
8CRETU ANCA NICOLETA600600420100920600120030077007007001220700100016760 puncte
9GIURGIU CASIAN 600100440182012002955950690700890700290016285 puncte
10LATTAS ELEFTHERIOS4701470600650120011568506001020600230015875 puncte
11TUDORACHE PATRICK 60060042010092060042060016039003306001220600300014070 puncte
12CIOLACU DRAGOS 60044047014604600370600960600225012350 puncte
13RUSU ANDRA 30098072083012001753400650600550600160011605 puncte
14VASILACHE MARIA IOANA50013706001155750600310600105010895 puncte
15SURUBARIU RAZVAN 9707001104500700680700230010660 puncte
16MIHALACHE MATEI 500340980450060066060011509330 puncte
17BESLEAGA MARCEL 101010701090600108028007650 puncte
18STERNS DAVID920600370035093010007500 puncte
19TOMA OCTAVIAN 60010060060090060028506250 puncte
20CHIRIEAC COSMIN 600100053055079026506120 puncte
21DRAGHICIU DAVID710640500165130050034050011505805 puncte
22TUDORACHE CEZAR 50050010033032050063050017050011505200 puncte
23CHIRIEAC CALIN 78050037050046050017004810 puncte
24DRAGAN DAVID FELICIAN5005006603207201005006003900 puncte
25TOHANEAN DENISA 70051010907003000 puncte
26PUIU ALEXANDRU70010079013502940 puncte
27POTERAS LIVIU11007007002500 puncte
28SFIRLOAGA ANDREI 6006207001920 puncte
29DAVID EVA IOANA2003205006001620 puncte
30MITCA ROBERT 16101610
31JALOBA DANIELA3007205001520 puncte
32VATA ROBERT5609501510 puncte
33VOINA RADU BOGDAN1005005003501450 puncte
34LUCHIAN RARES1001005006001300 puncte
35VOINA PETRU CODRIN1005005001100 puncte
36ZARNESCU ROBERT10101010
37AVRAM BIANCA 5005001000 puncte
38DAVID VLAD200500700 puncte
39RAILENU RAZVAN200100400700 puncte
40MITCA RAUL500100600
41STROE VICTOR600600
42BOGDAN ELENA330210540 puncte
43DUDILA SARA IOANA320200520 puncte
44RUSU RAUL500500
45ZELINCU BEATRICE 500500
46GIRBEA ROXANA400400
47ENESCU ANDREI 400400
48GUTA ALEXANDRA200180380 puncte
49ALISTAR LAZAR 300300