Avem 135 vizitatori și nici un membru online

CATEGORII CUPE ZONALECUPE NATIONALECUPA ROMANIEICAMPIONATE NATIONALESTAGII SI CANTONAMENTECUPE SI CAMPIONATE EUROPENECUPE SI CAMPIONATE MODIALEPUNCTAJ DE PARTICIPARE NATIONAL**PUNCTAJ DE PARTICIPARE INTERNATIONAL**SUPLIMENT DIFICULTATE *
COPII1015202530405052050%
JUNIORI 31520253035455552050%
JUNIORI 22025303540506052050%
JUNIORI 12530354045556552050%
TINERET3035404550607052050%
SENIORI3540455055657552050%
VETERANI4045505560708052050%

  • * Suplimentul de dificultate ,se acorda doar pentru centurile maro si negre si se acorda pentru fiecare etapa la punctajul total ..
  • ** Puncatajul de participare national si international ,se acorda o singura data ,doar pentru sportivii care nu au urcat deloc pe podium pentru competitiile nationale si internationale .
  • Pentru a face departajarea intre medalii fiecare medalie de aur va adauga la punctaj un procentaj de 200 % .
  • Pentru a face departajarea intre medalii fiecare medalie de argint va adauga la punctaj un procentaj de 100 % .
  • Pentru a face departajarea intre medalii fiecare medalie de bronz va adauga la punctaj un procentaj de 0 % .