Avem 17 vizitatori și nici un membru online

CATEGORIICUPE ZONALECUPE NATIONALECUPA ROMANIEICAMPIONATE NATIONALECUPE SI CAMPIONATE EUROPENECUPE SI CAMPIONATE MODIALESTAGII SI CANTONAMENTEPUNCTAJ DE PARTICIPARE NATIONAL**PUNCTAJ DE PARTICIPARE INTERNATIONAL**SUPLIMENT DIFICULTATE *
COPII10020030040037004400110050100050%
JUNIORI 3200300400500380045001200100110050%
JUNIORI 2300400500600390046001300200120050%
JUNIORI 1400500600700400047001400300130050%
TINERET500600700800410048001500400140050%
SENIORI600700800900420049001600500150050%
VETERANI7008009001000430050001700600160050%

* Suplimentul de dificultate ,se acorda doar pentru centurile maro si negre si se acorda pentru fiecare medalie castigata de sportiv.

** Puncatajul de participare national si international ,se acorda o singura data ,doar pentru sportivii care nu au urcat deloc pe podium pentru competitiile nationale si internationale .

  • *** Medalia de aur adauga la punctajul din tabel un procent de 200 %
  • *** Medalia de argint adauga la punctajul din tabel un procent de 100 %
  • *** Medalia de bronz pastreaza punctajul din tabel nemodificat